Přehled zpráv emailem
Telefon
28. 6. 2018 aktualizováno 28. 6. 2018

Přijďte na poslední seminář k Metropolitnímu plánu

Napsala

Připomínkování Metropolitního plánu je v plném proudu. Přijďte na náš poslední seminář, který se zaměří na otázku, zda Metropolitní plán myslí na různé obyvatele Prahy, především na seniory. Jak se bude žít v hlavním městě, až Metropolitní plán.

pozvanka a82e7

 

Jako bonus jsme připravili kratší přednášku advokáta Petra Svobody o územním plánování a o tom, jak změnila novela stavebního zákona postavení aktivních občanů a co se dá ještě udělat. začne platit? Proč a jak ho připomínkovat a co chtít po politicích? Není vám jasné, jak bude to může s Metropolitním plánem dopadnout? Zajímáte se o změny územního plánu, které běží v plném proudu všemu navzdory? Chcete se dozvědět praktické rady o tom, jak se zapojit do dalšího rozhodování o svém okolí?

 

Arnika vás zve na poslední seminář o Metropolitním plánu a účasti veřejnosti po novele stavebního zákona, který v tomto roce pořádá. 

 

Kdy a kde?

 

Pondělí 9. 7. 2018, 16.00–18.30

Skautský institut, Staroměstské nám. 1/4 110 00 Staré Město

 

Jak se přihlásit?

Příhlašovat se můžete srkze tento formulář nebo na mailu judita.cisarova@arnika.org

 

 

 

Seminář je zdarma, případné dobrovolné příspěvky vítáme. Prosíme, berte svoji přihlášku jako závaznou. Podle počtu přihlášených plánujeme vše, co se seminářem souvisí. Pokud se nebudete moci zúčastnit, dejte nám vědět

 

 

 

 

 

Vendula Zahumenská

V Arnice působí od jara 2012 jako právnička Centra pro podporu občanů. Zabývá se především územním plánováním a účastí veřejnosti v rozhodovacích procesech. Předtím šest let pracovala v Ekologickém právním servisu, nejdřív jako dobrovolnice během studií, po promoci nastoupila jako právnička.

Zařazeno v kategorii Novinky Zobrazeno 830 krát